Kontakt a informace o webu

Kontaktní email: info-darkula@seznam.cz

Provozovatelem tohoto webu je fyzická osoba podnikatel Jaroslav Ježek, IČ: 05770271, zapsán v živnostenském rejstříku.
Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Trutnov, Odbor živnostenský.

Internetová stránka slouží ke zveřejňování vybraných doporučených externích produktů z partnerských e-shopů (internetových obchodů). Partnerské e-shopy jsou poskytovateli a prodejci těchto produktů. Jedná se například o internetové obchody na adresách https://www.adrop.cz/. Provozovatel tohoto webu je takzvaným “affiliate partnerem” daných partnerských internetových obchodů a doporučuje vybrané produkty. Provozovatel tohoto webu není prodejcem daných nabídek a produktů. Veškeré prodeje uskutečněné na základě tipů na tomto webu probíhají mezi návštěvníkem stránek a skutečným prodejcem dané služby nebo produktu.
 
Jednotlivé tipy na externí produkty jsou zveřejňovány bez jakékoliv záruky jejich platnosti, především starší tipy tak mohou být neaktuální. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakýkoliv tip ani odpovědnost za správný průběh nákupu u prodejce.
 
Některé tipy jsou zveřejňovány v rámci affiliate programů – v případě zakoupení produktu nebo další služby přes odkaz získá provozovatel z takového prodeje provizi, která hradí provoz tohoto webu, případně generuje zisk. Tuto provizi nikdy nehradí uživatel stránek.

Tento web neobsahuje žádný fyzický produkt určený k prodeji – není proto skutečným e-shopem, ale pouze doporučovacím, agregačním a odkazovacím mediem s přidanou hodnotou v možnosti prohlédnout si vybrané zboží od více prodejců a z více kategorií na jednom místě.

Spolupracujeme s katalogem Toplink – katalog odkazůMaq.cz katalog webů a Český katalog stránek.