Podmínky webu

Internetová stránka slouží ke zveřejňování vybraných doporučených externích produktů z partnerských e-shopů (internetových obchodů). Partnerské e-shopy jsou poskytovateli a prodejci těchto produktů. Jedná se například o internetové obchody na adresách https://www.adrop.cz nebo https://darkovo.cz. Provozovatel tohoto webu je takzvaným “affiliate partnerem” daných partnerských internetových obchodů a doporučuje vybrané produkty. Provozovatel tohoto webu není prodejcem daných nabídek a produktů. Veškeré prodeje uskutečněné na základě tipů na tomto webu probíhají mezi návštěvníkem stránek a skutečným prodejcem dané služby nebo produktu.
 
Jednotlivé tipy na externí produkty jsou zveřejňovány bez jakékoliv záruky jejich platnosti, především starší tipy tak mohou být neaktuální. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakýkoliv tip ani odpovědnost za správný průběh nákupu u prodejce.
 
Některé tipy jsou zveřejňovány v rámci affiliate programů – v případě zakoupení produktu nebo další služby přes odkaz získá provozovatel z takového prodeje provizi, která hradí provoz tohoto webu a generuje případný zisk. Tuto provizi nikdy nehradí uživatel stránek.

Tento web neobsahuje žádný fyzický produkt určený k prodeji – není proto e-shopem, ale pouze doporučovacím, agregačním a odkazovacím mediem s přidanou hodnotou v možnosti prohlédnout si vybrané zboží od více prodejců a z více kategorií na jednom místě.
  
Kromě případů, kdy žadatel sám poskytne osobní data, neshromažďuje Provozovatel žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu.
Návštěvníci a uživatelé portálu berou na vědomí, že obsah tohoto portálu je chráněn předpisy na ochranu autorských práv a dalšími předpisy, jimiž se řídí ochrana duševního vlastnictví. Uživatel není oprávněn kopírovat, distribuovat, rozmnožovat, prodávat, měnit, upravovat či přenášet obsah webu nebo do něj jakkoliv zasahovat. Uživatel dále není oprávněn tento používat pro komerční účely nebo obsah webu pro tyto účely jakkoliv zpřístupňovat. Pro využívání obsahu tohoto portálu nesmí uživatel využívat automatizovaných procesů.
 
Za obsah, který na tento web vkládají uživatelé, jsou vždy sami odpovědni. Zároveň jsou povinni řídit se platnými zákony České republiky. Zakázáno je především vkládání příspěvků, které slouží k propagaci služeb a zboží, jejichž reklama je regulována příslušnými předpisy, dále se zakazuje vyzývání k rasové nesnášenlivosti a vkládání vulgárních příspěvků. Dále je zakázáno vkládání obrázků a dalších dokumentů, pokud uživatel není vlastníkem autorských práv nebo nedostal souhlas se zveřejněním. Příspěvky, které mají za cíl poškození subjektu nebo osoby, nebude tolerováno. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah, který na Portál vkládají uživatelé.
 
Provozovatel nevykonává aktivní dohled nad obsahem vložným uživatelem.

Provozovatelem tohoto webu je fyzická osoba podnikatel Jaroslav Ježek, IČ: 05770271, zapsán v živnostenském rejstříku. Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Trutnov, Odbor živnostenský.
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na emailu info-darkula@seznam.cz.