letecký simulátor

Simulátor letadla Boeing 737 NG nebo Airbus A320 ✈️ v Praze

Protože je teď kvůli COVID-19 létání ✈️ prakticky nemožné, Darkula.cz vám přináší skvělý tip na super zážitkový dárek (Simulátor letadla) pro všechny chlapy!! možná i holky 🤷‍♂️🤷‍♀️.

Zážitek na profesionálním leteckém simulátoru letadla Boeing 737 NG nebo Airbus A320 ✈️ v Praze. A nebojte se – poukaz dorazí ihned po nákupu na email a především‼️jeho platnost je dlouuhých 12 měsíců ✅

Odkaz na zážitkový dárek simulátor letadla Boeing 737 NG:

👉 https://darkula.cz/produkt/letecky-simulator-letadla-boeing-737-ng/

Popis: Usednout do kokpitu dopravního letadla Boeing 737 NG a alespoň chvilku pilotovat je snem snad každého malého kluka. Stačí nahodit motory, přidat plyn, zasunout podvozek a letíte! Letecký simulátor Boeingu je naprosto realistický. Ucítit tu setrvačnost sedmdesátitunového letounu ve vzduchu, zjistit, co jsou všechna tlačítka na palubní desce zač a zažít opravdový adrenalin při simulaci závažnějších situací na leteckém trenažeru Boeing 737 NG je prostě dokonalý zážitek. Na konci už si stačí jen vybrat jedno z 24 tisíc světových letišť pro přistání a zážitek na leteckém simulátoru Boeingu je kompletní.

Odkaz na zážitkový dárek simulátor letadla Airbus A320:

👉 https://darkula.cz/produkt/letecky-simulator-letadla-boeing-737-ng/

Popis: Letecký simulátor Airbus A320 je přesnou kopií osobního dopravního letadla vážícího 70 tun. Tahle mašina se ovládá speciálními joysticky, kterým se říká „sidestick”, a tím se liší od Boeingu. Během simulace letu zkusíte vzlétnout z letiště Václava Havla, proletíte se nad Prahou a dle vybrané varianty pak půjdete na přistání na jednom z vybraných světových letišť. Pro přistání je na výběr jedno z 24 000 světových letišť. Do letadla můžete nastoupit i s doprovodem a usadit ho do business třídy. Dále si v simulátoru dopravního letadla zkusíte, jaké je to létat při různém počasí. Je to prostě ideální dárek pro vašeho manžela, přítele, otce nebo syna!

Darkulovo shrnutí:

V obou případech se každopádně pěkně proletíte a vyzkoušíte si ovládání letadla prostřednictvím leteckého simulátoru – a pak už záleží jen na vašich schopnostech, zda proběhne hladké přistání na jednom z 24 000 letišť po celém světě, nebo zažijete opravdový adrenalin při simulaci nějaké krizové či havarijní situace.

Vice zážitků na simulátorech naleznete zde.

Simulátor letadla Boeing 737 NG

Obrázek 1 z 4

Simulátor letadla Boeing 737 NG

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *